ZAHÁJENÍ TRÉNINKU V ZÁŘÍ 2020: Tréninky ve školním roce 2020/2021 začínají ve čtvrtek 3.9.2020 v 15:00 hodin a dále ve stejných časech jako v loňské sezóně.

Noví zájemci se mohou přijít podívat nebo si i vyzkoušet trénink kdykoli během školního roku v úterý nebo ve čtvrtek mezi 15 a 18 hodinou (podle věkové kategorie), ve stejnou dobu se také mohou zapsat do jednotlivých kroužků a vyzvednout si přihlášku.

V případě dotazů kontaktujte hlavní trenérku Irenu Pokornou, 606 611 106, Hody13@email.cz. Těšíme se na vás!

Tréninky dětí ve škole plážového volejbalu probíhají ve sportovním areálu v Kladně – Rozdělově. Sportovní historie areálu sahá až do doby počátků Sokola a ideu o všestranném rozvoji člověka se snažíme naplňovat i při výchově mladých sportovců. Od roku 2010 je areál postupně modernizován, aby vyhověl náročným požadavkům začínajících, pokročilých i výkonnostních sportovců.


Pro trénování plážového volejbalu mají děti v létě k dispozici tři otevřené pískové kurty, během zimní sezóny jsou překryté přetlakovou halou s vytápěním. Neoprenové ponožky pro trénování v zimním období mohou děti zakoupit se slevou v recepci areálu.


Podle věku a výkonnosti jsou děti rozděleny do několika skupin a každé skupince se věnuje jiný trenér. Nejmladší děti se učí pohybovat v písku, formou hry rozvíjí pohybové dovednosti a seznamují se s míčem. Mladí volejbalisté se vedle kondiční přípravy učí jednotlivé herní činnosti, pokročilejší přidávají i taktickou přípravu. Nejzkušenější hráčky a hráči se pak pod vedením trenérů připravují na reprezentaci v klubových juniorských turnajích a zejména pak na letní turnaje a šampionáty pořádané pod záštitou Beachvolejbalové asociace Českého volejbalového svazu.


Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno