Vavřinec Kladno o.s. a beachkladno.cz o.s. je registrovaný sportovní oddíl, který vznikl z iniciativy občanského sdružení Sportovci tří generací z.s. (S3G z.s.).

Sportovci tří generací z.s. (S3G z.s.) IČO: 22861459 je sdružení sportovců, které bylo založeno v červenci 2010 za účelem provozu a správy sportovního areálu v Kladně – Rozdělově, který je majetkem Města Kladna. Cílem S3G z.s. je:

    1. Provoz a renovace areálu a to jak sportovních ploch – zkvalitnění 3 antukových kurtů, tak i postupná renovace veškerého zázemí – šaten, sprch, klubovny
    2. vybudování 3 kvalitních beachových kurtů, které bude možné využívat nejen pro beachvolejbal, ale i jiné plážové sporty (např. beachtenis, beachbadminton)
    3. podpora, propagace a rozvoj míčových her.

Vavřinec Kladno o.s. IČO:22905952 je sportovní klub, který byl založen v lednu 2011. Je otevřen všem sportovcům bez rozdílu věku a to nejen z Kladna ale i blízkého či vzdáleného okolí. Jeho hlavním cílem je sdružit všechny sportovce využívající rozdělovský sportovní areál a především pak podpora, propagace a organizace míčových her v areálu a zejména práce s mládeží pod vedením kvalifikovaných trenérů.

 

 

V současné době v areálu probíhá přestavba, modernizace a výstavba sportovišť za podpory Města Kladna a za pomoci našich sponzorů, kterým tímto za jejich aktivity velmi děkujeme!

 

 


Naši sponzoři:

Destro Správa bytového fondu Loap SBM Holding Group Tepo Penco Sevylor Coleman V.E. Group Campingaz

Dále nás podporují:

Kladno